اگر ميخواهي دليل اينكه چرا بشر نتوانسته است از حداكثر توان خود بهره ببرد و هرگز هم نخواهد برد را در يك كلمه بيان كني، آن كلمه «جلسات» خواهد بود. (Dave Barry)
مرکز توسعه اطلاعات کاربردی

حریم خصوصی


 

تقویم آموزشی

ثبت نام و حضور در رویدادها

اسپانسرشیپ

آموزش در محل

اخبار و رویدادها
مرا از برنامه های خود مطلع سازید 

ضوابط حفظ حریم خصوصی

سیاست اصلی و استراتژی مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.

مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به‌ عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

1: هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات چابک مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت موارد ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، کاربر مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی قابل شناسایی باشد. همچنین مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی در صدد است با برقرای ارتباط با مشتریان، بهترین برنامه های آموزشی را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

2: مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

3: به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی‌های روزانه و سایر ایمیل‌های مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی‌های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.

4: کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی به آنان ارسال نمی‌شود.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در مرکزتوسعه اطلاعات کاربردی، با ما تماس حاصل نمایید: info@aidi.ir

 

همکاران ما